Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Тени сухі

Немає відповідних товарів.

Тени – це трубчасті електронагрівачі. Складаються з трубки, в якій розташована спіраль з дроту, що нагрівається від електричного струму. Між дротом і трубкою засипаний пісок з діелектричними властивостями для запобігання замикання.

Залежно від функціонального призначення, виробники випускають тени з різним діаметром трубки. Найменші можуть становити всього 6 міліметрів, а найбільші – 24 міліметра.

Як правило, в конструкцію приладу як нагрівальний елемент встановлюється спіраль з ніхрому. Порожній простір в трубці заповнюється електричним ізолятором, що володіє високими діелектричними властивостями, при цьому стійким до високих температурних режимів.

Сухі тени бувають трубчасті і керамічні, вони дуже надійні при експлуатації. З точки зору технології сухі тени мають перевагу перед моделями так званих "мокрих" тенів. Плюс до цього, завдяки більшій площі зіткнення з водою нагрів відбувається швидше. При цьому сухі тени, ціна якого цілком прийнятна, окупають себе досить швидко через рідкісні несправності і витрати на ремонт.

Переваги:

- простота і доступність проведення обслуговування;

- висока довговічність роботи, мінімум в три рази триваліший вологого тена;

- відносна простота в ремонті;

- при проведенні ремонту або заміни не потрібно зливати воду з бойлера;

- автоматичний захист при включенні бойлера без води;

- мінімальна загроза ураження електрострумом.

Ви повинні знати, який матеріал входить до складу елемента. Сухі тени з металевими ребрами виконуються з нержавіючої або вуглецевої сталі. У будь-якому випадку підходить індивідуальний варіант, так як робоче середовище призначене для своїх параметрів дії на матеріал. Універсальною властивістю матеріалу є корозійна стійкість. Для повітряних сухих нагрівачів такі вимоги не високі, в порівнянні з нагрівачами для рідин.

Дублююче обладнання серед швейної техніки – чи не єдине обладнання, де використовуються сухі тени.

Тому радимо Вам чітко знати, для з якою метою та для якої машини потрібен тен, у всьому іншому найкращими помічниками будуть для Вас наші фахівці. До них Ви можете звернутись і за додатковою інформацією, і за порадами щодо експлуатації того чи іншого обладнання, а також за допомогою у виборі найкращої моделі саме на Ваше виробництво. Достатньо тільки написати на наш сайт Shvejnik.com.ua або зателефонувати за номером, вказаним на сторінці. Наші спеціалісти оперативно дадуть відповідь на будь-яке Ваше запитання.