Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Обладнання б/в

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 38 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 38 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Серед широкого асортименту нового швейного та розкрійного обладнання у нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua Ви можете знайти швейне обладнання б/в, а саме розкрійний настилочний комплекс та розкрійну автоматичну машину.

Обидва швейні обладнання є високоякісними та довговічними з мінімальним попереднім використання, абсолютно без пошкоджень.

Настилочний комплекс – дуже проста та ефективна система вкладання тканини серед всіх інших можливих технологій, що складається з настилочного столу, настилочної машини з відрізної лінійкою та притискної планки.

Розкрійна автоматична машина – використовуються для розкрою килимових матеріалів з малюнком та для розкрою важких матеріалів, а також для розкрою натуральної шкіри, тощо. Перевагами використання автоматичних машин на швейному виробництві вважаються наступні особливості обладнання:

- відсутність впливу людського фактору на якість виробів;

- підвищення продуктивності та ефективності праці;

- висока точність розрізів;

- підтримання будь-яких програм розкладки.

Всі необхідні запчастини для надання Вашій швейній машині нового життя Ви можете знайти в нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua: від лапок, голкових пластин, зубчатих рейок, ременів, петлячів, ножів, зажимів, відводчиків до гвинтів, гайок, двигунів, шківів, підшипників, дисків, втулок, грибків та важелів. Наша команда досвідчених фахівців з радістю відповість на Ваш дзвінок або лист за вказаними номером телефону або електронною адресою на нашому сайті та залюбки проконсультує з приводу будь-якого питання, яке Вас зацікавило. Сміливо обирайте нас, адже величезний досвід у тривалій співпраці зі світовими лідерами у швейній індустрії дає нам можливість пропонувати Вам тільки якісне та надійне обладнання для Вашого виробництва. Пам'ятайте, що оригінальні запасні частини – це однозначно найкращий вибір для швейного обладнання. Саме оригінали можуть неабияк продовжити термін експлуатації та покращити продуктивність роботи Вашої машинки. Ми ж, у свою чергу, обіцяємо, що Ваше замовлення доставимо у найкоротші терміни та за не менш приємною ціною.