Увійти
Реєстрація
Увійти
Блоки підготовки повітря, сепаратори і фільтри до компресорів
Shvejnik.com.ua пропонує пневматичні запчастини наступних брендів:
Стиснене повітря, як правило, «створюється» завдяки дії гвинтових або поршневих компресорів. Для роботи пневматики величезне значення має як саме повітря, його кількість і правильний розподіл, так і його якість. Небажані найдрібніші домішки можуть руйнівно впливати на деталі, тому при надходженні він повинен бути сухим, прохолодним, а головне – чистим.
Блок підготовки повітря – це комплекс пристосувань і пристроїв, робота яких спрямована на його очищення і стиснення, а також на підтримку певного рівня тиску у пневмоінструменті.
Інструменти і прилади, що працюють на стиснутому повітрі відрізняються енергоефективністю, безпекою та довговічністю, яка значно подовжується завдяки використанню блоків підготовки повітря. Адже деталі і вузли таких агрегатів часто рухаються з великою швидкістю і під високим тиском. Стисле повітря містить велику кількість різних домішок і забруднень. Ці частинки, змішуючись з водою і маслом, що викидається компресором в пневматичну систему, призводять до збільшеного зносу всіх складових системи і до подальшої поломки пневматичних комплектуючих.
Основні складові системи блоку – це фільтр стисненого повітря, регулятор тиску, а також масляний сепаратор.
Фільтр: він складається з металевого (алюмінієвого, сталевого) або полікарбонатного корпусу зі змінним елементом всередині. Основне завдання фільтра – очищати повітря від твердих дрібних частинок і крапельної вологи шляхом їх переміщення по низхідній спіралі.
Сепаратор: це своєрідний міст для «вилучення» мастила зі спеціального резервуару і подачі його в пневмосистему. Туди масло надходить у вигляді дрібних частинок (туману).
Регулятор: він застосовується, щоб утримувати рівень тиску повітря на певній позначці. Існують моделі зі збалансованим клапаном скидання (вони більш точні) і з пружинним навантажувальні елементом. Вони можуть застосовуватися з будь-яким обладнанням, але якщо важливі точні показники тиску, то краще вибрати зі збалансованим клапаном.
Вихід з ладу більшості пневматичних систем відбувається через те, що повітря в них надходить недостатньо очищеним.
Для того щоб пристрій задовольняв вимогам споживача, його необхідно вибирати відповідно до параметрів основного робочого обладнання. В іншому випадку невідповідність у параметрах може привести до некоректної роботи або виходу вузлів або цілих систем з ладу.
Тому фахівці рекомендують дотримуватися наступних рекомендацій:
- вибираючи регулятор, врахуйте, що вам необхідно забезпечити утримання оптимального тиску в регуляторі при виході з нього стисненого повітря. Зниження повинно скласти не більше 0,5 - 0,8 Бар.
- падіння тиску на сепараторі має залишатися в рамках 0,3 - 0,6 Бар. Якщо воно падає нижче першої межі, варто купити прилад з меншим приєднувальним розміром, якщо перевищує другу – з великим.
- зниження тиску в фільтрі має становити 0,2 - 0,8 Бар. Вихід за будь-яку з меж позначиться як на якості очищення, так і на вартості експлуатації приладу.
Shvejnik.com.ua співпрацює з такими виробниками як: Camozzi (Італія), Festo (НІмеччина), SMC (Японія), Metal Work (Італія) і Norgren (США).
Щоб не ставалось несподіваних казусів, про заміну запасних частин варто подумати заздалегідь. Ми пропонуємо тільки перевірені та якісні пневмозапчастини для Вашого швейного виробництва. Фахівці нашої компанії Shvejnik.com.ua з радістю проконсультують Вас та допоможуть визначитись із необхідною моделлю. Сміливо телефонуйте або пишіть нам за вказаними номерами на нашому сайті Shvejnik.com.ua, повірте, Ваше швейне обладнання буде дуже вдячне Вам за якісні запасні частини, обрані у нашому інтернет-магазині. Ми вже не один рік працюємо тільки з провідними виробниками світового рівня, тож пишіть хутчіш нам.