Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Пасатижі

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

3 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

3 одиниця(s)

Пасатижі – багатофункціональний ручний слюсарно-монтажний інструмент, призначений для затиску і захоплення труб і деталей різних форм.

Пасатижі, на відміну від плоскогубців, мають одну або дві пари зубчастих виїмок для захоплення і повороту циліндричних деталей, а також насічку як на плоскій частині, так і на виїмках. Пасатижі, ручки яких покриті ізоляцією, є ізольованим інструментом і можуть бути використані для виконання електромонтажних робіт під напругою до 1000 В.

Купити пасатижі, плоскогубці, круглогубці або бокорізи можна з різними цілями. Серед них – робота з електропроводкою і ремонт побутових та промислових пристроїв, у тому числі на швейному виробництві. Також подібний тип інструментів буде корисний для тих, хто займається дизайном або художнім куванням. Сфера застосування даного типу інструментів дуже широка, а їх конструкція гарантує безпеку роботи.

Пасатижі в чистому вигляді вже не випускаються. Часто можна знайти «суміш» з тими ж плоскогубцями, коли передня робоча поверхня рівна, а ближче до шарнірної частини розміщуються бокорізи і різаки для дроту. Такі «зручності», як правило, плоскогубцям не властиві. Деякі моделі спеціально спрощують, створюючи не тільки одну, а дві виїмки, різні по діаметру для робіт по захопленню округлих поверхонь. Інші пасатижі постачають переставним шарніром, який дозволяє розширити захоплення.

Пасатижі володіють наступними конструктивними особливостями:

- плоска робоча поверхня без виїмки;

- можливість створення більшого зусилля;

- здатність регулювання ступеня стиснення і зазору губок;

- наявність спеціальних бокорізів, що дозволяють різати дріт.

Їх існує декілька основних видів, які можуть розрізнятись за конструктивними особливостями:

 

- діелектричні – оснащуються ізолюючими ручками, що дозволяють виконувати електромонтажні роботи;

- люверсні – є вузькоспеціалізованими інструментами, застосовуваними при установці люверсів (пластикових або металевих кілець);

- комбіновані – володіють широким функціоналом, поєднуючи можливості плоскогубців, бокорізів, кусачок і т.д.;

- регульовані – завдяки наявності зубчастих виїмок зі змінним діаметром такі пасатижі затребувані при роботах по затиску і захопленню труб.

Виділяють також певні рекомендації, що стосуються застосування пасатижів.

Вони наступні::

- робочу частину потрібно постійно змащувати,  у протилежному випадку на поверхні з'явиться іржа,

- відстань між двома частинами рукоятки повинна бути такою, щоб виключалася можливість затискання пальців на момент роботи,

- інструмент призначений для фіксації плоских і циліндричних виробів,

- на момент перерізання дроту ріжуча кромка повинна бути розташована перпендикулярно, за рахунок чого забезпечуються сприятливі умови для зрізу,

- при відрізанні дроту вельми велика вірогідність відскоку окремих шматків, тому потрібно бути обережним при роботі.

Досить поширеним питанням можна вважати наступне: як вибрати пасатижі? Неправильний інструмент істотно ускладнює поставлену задачу, робить роботу менш комфортною в проведенні. Серед рекомендацій щодо вибору зазначимо таке:

- матеріал виготовлення

Робоча частина шарнірно-губцевого інструменту зазвичай виготовляється з високоміцної хром-ванадієвої або хром-молібденової сталі з антикорозійним покриттям. А рукоятки виконуються з ПВХ або діелектричного пластику, а також оснащуються антиковзаючими вставками.

- довжина,

Вона варіюється в межах від 115 до 200 мм. Деякі інструменти можуть мати більші чи менші розміри.

- твердість,

У якісного інструменту вона повинна бути досить високою.

- наявність ізоляції,

При проведенні монтажу під напругою рекомендується використовувати плоскогубці, оснащені прогумованими, ізольованими рукоятками.

- якість інструменту,

Воно визначається такими особливостями, як плавний хід шарнірного механізму, відсутність зазору між зімкнутими губками, надійна фіксація рукояток і т.д.

- виробник,

Рекомендується віддавати перевагу інструментам від надійних торгових марок. Вони гарантують високу якість і помірну вартість продукції.

Важко уявити роботу швейної техніки без таких найменших та найуніверсальніших аксесуарів. Саме тому ми подбали про те, щоб асортимент на нашому сайті Shvejnik.com.ua дав Вам можливість обрати найнеобхідніші інструменти для власного виробництва. Всі аксесуари Ви можете замовити через кошик або зателефонувавши за вказаними номерами на нашому сайті Shvejnik.com.ua. Багаторічна співпраця з провідними світовими виробниками дозволяє нам пропонувати високоякісні швейні запчастини та аксесуари до них за доступними цінами. Ми гарантуємо швидку доставку Вашого замовлення в будь-яку точку країни.