Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Преси для термодруку

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

10 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

10 одиниця(s)

Преси для термодруку і дублювання відрізняються плоскою поверхнею робочих поверхонь (подушок). Залежно від моделі преса мають різні робочі особливості склеювання та різні площі подушок. На деяких моделях укладання деталей проводиться на спеціальні пересувні поверхні поза робочою зоною.

Вони можуть мати пневматичну або ручну систему закриття і різні системи управління режимами склеювання.

- ручні – підійдуть для невеликих партій товарів, в першу чергу через трохи тривалий робочий цикл притискного елемента;

- пневматичні – їх беруть для обробки великих обсягів продукції, відмінна швидкість роботи забезпечується автоматичним механізмом відкриття-закриття плити.

Крім того, що при виборі будь-якого обладнання Вам потрібно знати, для яких цілей Ви хочете його придбати, при виборі пресів для термодруку необхідно звернути увагу на наступні критерії:

- рівномірний прогрів;

- точне регулювання теплового режиму;

- рівномірний тиск;

- комфортність експлуатації;

- метод приміщення заготовки;

- цифровий дисплей.

У нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua Ви знайдете преси для термодруку з верхньою подушкою, що відводиться вручну, що полегшує установку матеріалу та малюнків.
Нижня подушка зручної форми для друку на готових виробах. За допомогою цифрового контролера встановлюється час прижиму, температури плити та контролюється продуктивність. Сила притиску регулюється за допомогою редуктора тиску або механічно за допомогою гвинта на нижній подушці.

Преси для термодруку повинні видавати суворо задану температуру, без перегрівів або виникнення недостатнього рівня температури. Це допоможе уникнути спотворення кольорів і зниженої деталізації. Дуже важливим є також, щоб вплив температури був однаково рівня по всьому периметру нагрівального елементу. Якщо ж це не так, то в місцях зі зниженим градусом картинка буде більш світлою і менш насиченою, а також буде відшаруватись через короткий проміжок часу.

Вся швейна техніка, яка розміщена на нашому  сайті Shvejnik.com.ua, відповідає перерахованим вище параметрам. Якщо Ви бажаєте покращити продуктивність на власному швейному виробництві, то Вам однозначно потрібно звернутись до нас. Ми понад 15 років співпрацюємо з європейськими лідерами без посередників, тому ціна у нас значно нижча на ринку в Україні, а якість відповідно найкраща, адже з обладнань та запасних частин у нас Ви знайдете тільки оригінали. Звертайтесь за вказаним номером телефону або замовляйте онлайн на нашому сайті Shvejnik.com.ua. Ми раді кожному клієнту і залюбки допоможемо Вам з вибором будь-якого обладнання.