Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Ножі і колодки

Shvejnik.com.ua пропонує оригінальні та деякі якісні копії ножів та колодок до наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 722 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 722 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Як би не розвивався сучасний світ технологій, на жаль, нічого немає вічного, і швейні машинки, навіть найдорожчі і якісні, часом ламаються. Поломки, звичайно, виводять з рівноваги і збивають зі звичного ритму роботи – у найвідповідальніші моменти залишаєтесь, як без рук! Проте, не засмучуйтесь, адже існує інтернет-магазин швейних машин та запчастин до них: Shvejnik.com.ua, де Ви обов'язково підберете для своєї машини необхідну деталь.

Запчастини до швейних машин зараз не дефіцит, тому незалежно від того, яка у вас марка і модель швейного обладнання, Ви обов'язково підберете для неї запасні частини, які ідеально підійдуть до машини і зроблять її роботу більш якісною.

Якість і надійність ножів – важлива характеристика швейної машини. Звертайте увагу на своєчасність заміни, правильне розташування, правильне заточування і матеріал виготовлення.

До прикладу, ножі різних видів та розмірів до всіх типів найпопулярніших швейних машин можете знайти у нас:

- ножі для обрізки ниток

- для зрізання краю матеріалу

- для прорізання петель

- для легких, середніх та важких матеріалів

- з різним поверхневим покриттям: з простим, победітовим або тефлоновим.

Радимо Вам змінювати ножі вчасно, адже це запорука якості та довговічності Вашого виробу. Догляд за швейними запчастинами не менш важливий у швейній індустрії, адже якщо швейна машина стала працювати зі збоями – рве тканину або нитки, ламає голки, робить затягування – то імовірність того, що проблема саме у запчастині, надто висока. Ці проблеми вирішуються шляхом придбання необхідних частин і регулювання налаштувань апарату, головне, усувати їх вчасно.

Наша команда залюбки допоможе Вам у цьому і забезпечить Вас необхідними запчастинами, щоб покращити роботу будь-якої швейної машини на Вашому виробництві. Сміливо звертайтесь до наших фахівців за номером телефону, вкзаному на нашому сайті Shvejnik.com.ua, або пишіть за вказаною електронною адресою. Ми надамо Вам найобширнішу інформацію щодо будь-якої швейної техніки та запчастини, оскільки багаторічний досвід з лідерами світового ринку дозволяє надавати Вам консультацію тільки на найвищому рівні.