Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Гвинти та гайки до швейних машин

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 245 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 245 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Обладнання для шиття – складний пристрій, для його ефективної роботи необхідні якісні комплектуючі. Якщо хочете, щоб процес шиття через поломки не зупинявся надовго, потрібно знати надійні місця, щоб замовляти якісні запчастини для промислових швейних машин.

Сьогодні можна придбати різні вироби: для механічного блоку і електричного окремо. Звичайно ж, треба встановлювати тільки якісні, оригінальні, сучасні, надійні деталі. Якраз такими наповнений асортиментний ряд нашого магазину. Тут ви зумієте знайти все, що потрібно для ремонту професійному механіку, а саме: гайки та гвинти до швейної машини, зуби для голкової пластини, регулятори натягу, шпульки, ковпачки, комплекти ножів для оверлоків, вушко пластини, човникові механізми. Без цих дрібниць не буде правильного натягу, фіксації ниток, можливості виконувати різноманітні операції на агрегатах. Навіть, якщо не побачите чогось у представленому асортименті на сайті Shvejnik.com.ua, то, зателефонувавши за вказаним номером, Ви зможете оформити на це замовлення. Ми можемо доставити будь-яке замовлення у найкоротші терміни.

Наша компанія протягом багатьох років займається постачанням промислових швейних машин і обладнання до них в Україні. Всю швейну техніку ми постачаємо тільки від перевірених та надійних виробників – світових лідерів у сфері швейного виробництва. Довготривала співпраця з провідними брендами світу дозволяє нам пропонувати тільки найкраще та найефективніше швейне обладнання для Вашого виробництва. У нас завжди можна знайти і підібрати необхідну деталь. Доставка товару здійснюється по всіх регіонах України. Замовити товар можна онлайн або зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті Shvejnik.com.ua.