Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Петлячі

Shvejnik.com.ua пропонує оригінальні та деякі якісні копії петлячів до наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 276 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 276 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Петляч – це трохи загострений елемент механізму швейної машини, що ззовні нагадує гачок, який здійснює певні циклічні рухи, щоб захопити вушко нитки в процесі формування ланцюгового стібка. Петлячі бувають різних форм та розмірів, у залежності від типу швейного обладнання.

Існують два типи петлячів:

- петляч з отвором. Використовується в машинах, які не мають шпульку і шпульний ковпачок. У даному типі петлячів швейна нитка проходить через отвір. Петляч виконує дві важливі функції – захоплює вушко верхньої нитки і пов'язує її з нижньою ниткою.

- петляч без отвору. Перехоплює верхню нитку і робить з неї петлю. Використовується такий петляч у машинах без шпульки і шпульного ковпачка.

Петлячі, як і човникові пристрої, можна розрізняти за видом їх руху. Вони можуть хитатись або обертатись.

Наприклад, в оверлоків кількість ниток може бути від 2 до 10. Голок у них може бути від 1 до 3. Відповідно, на ці голки може надходити від 1 до 3 ниток – ліва голкова нитка, середня голкова нитка і права голкова нитка. Решта ниток надходять на петлячі, яких теж може бути декілька, і тому за місцем розташування їх можна теж класифікувати як верхні (праві) і нижні (ліві) петлячі. На багатониткових оверлоках верхні петлячі ловлять петлі з нижніх петлячів, таким чином виходять багатониткові ланцюгові стібки. Нитка з верхнього петляча виходить на верхній площині шва, якщо шов збалансований.

Слід також враховувати, що для кожної товщини матеріалу (легкого, середнього та важкого) підходять відповідні петлячі та відводчики.

Широкий асортимент таких відводчиків та петлячів Ви знайдете на нашому сайті Shvejnik.com.ua. В асортименті нашого магазину Ви можете придбати не тільки якісне обладнання, але і запасні частини до нього, а також отримати повну консультацію по експлуатації того чи іншого швейного обладнання. При виникненні труднощів з вибором або необхідності в отриманні додаткової інформації звертайтеся до нас за вказаними номерами телефонів або електронною адресою. У каталозі Shvejnik.com.ua Ви зможете вибрати краще рішення від лідерів світового ринку.