Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: (shvejnik.uz@gmail.com) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Обладнання для встановлення швейної фурнітури

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

5 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

5 одиниця(s)

Установка фурнітури для одягу є важливим етапом, який відноситься до одного із завершальних етапів виробництва. Для цього застосовуються спеціальні обладнання для встановлення швейної фурнітури, які мають допоміжне призначення. Завдяки їм значно полегшується створення надійних і правильних кріплень та підвищується ефективність праці на вашому виробництві, адже майстер не повинен виконувати ці функції вручну.

Ця техніка існує в кількох видах, основними з яких можна виділити електромеханічні машини, які використовуються для набивання структурних декоративних елементів. Для металевої фурнітури використовуються окремі спеціальні преси, які працюють на пневматичному або електромеханічному принципі дії. Для набивання перлин і страз застосовується інший вид машин, так що ця категорія відрізняється широким розмаїттям моделей з різними цілями роботи.

Пневматичні преси підходять для всіх видів трикотажного одягу, джинсів, взуття та головних уборів, шкіри і пластика. За їх допомогою можна не боятись провалу і використовувати різні види ґудзиків, кнопок і закріпок. Преси для фурнітури впораються з тканинами різної товщини без регулювання форми оформлення.  До того ж, вони дуже зручні та прості у використанні.

У пневматичних пресах для металофурнітури легко регулюється робочий тиск. Дуже безпечні та зручні у використанні.

Також існують більш затребувані багатоцільові пристрої, такі як прес ручного приводу для установки фурнітури у вигляді кнопок, ґудзиків, холітенів, люверсів та інших речей. У комплектацію до таких пресів можуть входити змінні насадки, підбираються відповідно діаметру і особливостям фурнітури.

У цьому розділі Ви зможете зустріти відмінний вибір обладнання промислового призначення, яке може використовуватися як для ательє, так і для досить великих підприємств, тому кожен клієнт зможе знайти те, що йому найбільше підходить. Адже установка швейної фурнітури є обов'язковою процедурою при будь-якому промисловому виробництві одягу.

Прес для установки фурнітури купити можна на нашому сайті Shvejnik.com.ua. У даному розділі представлені моделі зі змінними насадками і різним підбором діаметра для представленої фурнітури. Підбір якісної і надійної техніки дозволить оптимізувати роботу виробництва та значно підвищити ефективність праці на Вашому швейному виробництві. Наш багаторічний досвід зі світовими виробниками дає нам можливість пропонувати тільки найкраще для Вас.

Завантаження. Будь ласка зачекайте... Завантаження. Будь ласка зачекайте...