Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Обладнання для встановлення швейної фурнітури

Shvejnik.com.ua пропонує обладнання для встановлення швейної фурнітури наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

14 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

14 одиниця(s)

Установка фурнітури для одягу є важливим етапом, який відноситься до одного із завершальних етапів виробництва. Для цього застосовуються спеціальні обладнання для встановлення швейної фурнітури, які мають допоміжне призначення. Завдяки їм значно полегшується створення надійних і правильних кріплень та підвищується ефективність праці на вашому виробництві, адже майстер не повинен виконувати ці функції вручну.

Ця техніка існує в кількох видах, основними з яких можна виділити електромеханічні машини, які використовуються для набивання структурних декоративних елементів. Для металевої фурнітури використовуються окремі спеціальні преси, які працюють на пневматичному або електромеханічному принципі дії. Для набивання перлин і страз застосовується інший вид машин, так що ця категорія відрізняється широким розмаїттям моделей з різними цілями роботи.

Пневматичні преси підходять для всіх видів трикотажного одягу, джинсів, взуття та головних уборів, шкіри і пластика. За їх допомогою можна не боятись провалу і використовувати різні види ґудзиків, кнопок і закріпок. Преси для фурнітури впораються з тканинами різної товщини без регулювання форми оформлення.  До того ж, вони дуже зручні та прості у використанні.

У пневматичних пресах для металофурнітури легко регулюється робочий тиск. Дуже безпечні та зручні у використанні.

Також існують більш затребувані багатоцільові пристрої, такі як прес ручного приводу для установки фурнітури у вигляді кнопок, ґудзиків, холітенів, люверсів та інших речей. У комплектацію до таких пресів можуть входити змінні насадки, підбираються відповідно діаметру і особливостям фурнітури.

У цьому розділі Ви зможете зустріти відмінний вибір обладнання промислового призначення, яке може використовуватися як для ательє, так і для досить великих підприємств, тому кожен клієнт зможе знайти те, що йому найбільше підходить. Адже установка швейної фурнітури є обов'язковою процедурою при будь-якому промисловому виробництві одягу.

Прес для установки фурнітури купити можна на нашому сайті Shvejnik.com.ua. У даному розділі представлені моделі зі змінними насадками і різним підбором діаметра для представленої фурнітури. Підбір якісної і надійної техніки дозволить оптимізувати роботу виробництва та значно підвищити ефективність праці на Вашому швейному виробництві. Наш багаторічний досвід зі світовими виробниками дає нам можливість пропонувати тільки найкраще для Вас.