Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Розкрійні автоматичні машини та комплекси

Shvejnik.com.ua пропонує автоматичні розкрійні машини наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

10 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

10 одиниця(s)

Не секрет, що на будь-якому виробництві – будь-то невелике ательє чи масштабна фабрика – всі процеси шиття та розкрою повинні відбуватись у заданих обсягах та у жорстко встановлених часових лімітах. Тому для швейного виробництва розкрійне обладнання – це далеко не звичайні ножиці в руках швачки. Тож ми раді пропонувати Вам найкраще серед найкращих розкрійних комплексів від німецької компанії KURIS, адже ми є її офіційними представниками в Україні з 2014 року.

Компанія KURIS – лідер на ринку розкрійного виробництва. Обладнання KURIS – це німецькі високотехнологічні розкрійні комплекси найвищої якості. Багаторічний досвід, висококваліфікований персонал, власна технологічна база, поставка більш ніж 15 000 розкрійних і настилочних комплексів по всьому світу – все це про німецьку провідну компанію KURIS.

Слід також зауважити, що всі компоненти та запчастини до розкрійних машин виключно оригінальні, європейського виробництва, сертифіковані на території Євросоюзу та вищої якості. Завод компанії у Німеччині заснований в 1912 року.

Всі розкрійні комплекси виготовлені на заводі KURIS з дотриманням усіх стандартів якості. Тут здійснюється повний виробничий цикл від розробки і проектування до виробництва машин та програмного забезпечення.

Розкрійні автоматичні машини використовуються для розкрою килимових матеріалів з малюнком, для розкрою важких матеріалів, для розкрою натуральної шкіри, тощо.

Переваги використання автоматичних машин на Вашому виробництві:

- зменшення кількості працівників

- відсутність впливу людського фактору на якість виробів

- підвищення продуктивності та ефективності праці

- висока точність розрізів

- підтримання будь-яких програм розкладки

- швидка поставка запчастин

- гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання

- і не в останню чергу інноваційні технології в поєднанні з привабливим співвідношенням ціна/якість.

Глобально принцип роботи автоматизованого розкрійного комплексу полягає у наступному: машина сканує виріб, оператор у програмі редагує лінії розкрою, після чого машина розпізнає виріб та починає розкрій по заданому програмою контуру.

В асортименті нашого магазину Ви можете придбати не тільки якісне обладнання, але і запасні частини до нього, а також отримати повну консультацію по експлуатації того чи іншого швейного або розкрійного обладнання. Багаторічний досвід роботи зі світовим лідером, найкращим із найкращих спеціалістів у своїй справі, провідною німецькою компанією KURIS дозволяє нам гарантувати, що при виборі будь-якої розкрійної автоматизованої машини їхнього виробництва, Ваше рішення буде вдалим, а обладнання – надійним та довговічним. При виникненні труднощів з вибором моделі або необхідності в отриманні додаткової інформації звертайтеся до нас за вказаними номерами телефонів і електронною адресою. В каталозі Shvejnik.com.ua Ви зможете вибрати краще рішення від лідерів світового ринку.