Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Покриття для прасувальних столів і пресів

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 154 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 154 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Прасувальне обладнання використовується у швейному виробництві, у пральнях та хімчистках. У нинішній час стіл для прасування тканин і одягу просто необхідний на виробництві. За рахунок столу вдається максимально якісно обробити виріб, при цьому дуже швидко. Як професіонали своєї справи, можемо з упевненістю Вам сказати, що без прасувального столу неможливо якісно обробити паром речі на всіх етапах виготовлення. Тому слід звернути неабияку увагу на наявність якісного покриття.

Правильно підібрані покриття прасувальних поверхонь забезпечують якісну і ефективну роботу обладнання. Якщо покриття для прасування підібрано правильно, то конденсат, що утворився, не буде накопичуватися на металевих поверхнях, прискорюючи процес корозії. Верхнє покриття повинне бути стійким до високих температур і механічної дії, бути гладким і пропускати повітря та пар. Пара з праски, наприклад, повинна вільно пройти крізь одяг і безперешкодно потрапити в систему аспірації.

Покриття прасувальних столів та пресів повинне забезпечувати пружність прасувальної поверхні. Зазвичай, при виробництві чохлів для прасувальних столів комбінують декілька матеріалів: різні види поролону та войлоку. Пов'язано це з тим, що якщо робити набивання тільки з войлоку, то він буде погано пропускати повітря, створюючи додаткові навантаження на двигун вентилятора, скорочуючи тим самим його ресурс. Якщо робити набивання тільки з поролону, то таке покриття прасувального столу буде не настільки довговічним: поролон досить швидко руйнується під впливом високих температур. Але найголовніша умова для набивань прасувальних поверхонь – багатошаровість. Повітряна щілина між шаром войлоку і поролону забезпечує додатковий розподіл потоків повітря і пари всередині чохла.

Основні матеріали, що застосовуються для формування пружнього набивання прасувальних поверхонь пресів та прасувальних столів:

- войлок (може бути з поліестру, із шерсті, з бавовни та силікону)

- поролон з відкритими отворами (поліестр, силікон, каучук)

- перфорований силікон (отвори закриті, але є перфорація на поверхні)

- металева сітка (забезпечує цілісність чохла, закриваючи його знизу, не заважає потоку повітря (всмоктування, піддув), і застосовується для розподілу пари всередині чохла)

Полотно поставляється рулонами і ріжеться під індивідуальне замовлення, враховуючи розміри прасувального вала, преса або прасувальної дошки під конкретну марку і модель обладнання.

Слідкуйте за станом покриття  на прасувальному обладнанні і знижуйте тим самим витрати на його утримання.

Наші спеціалісти залюбки допоможуть Вам у виборі необхідного матеріалу для покриття прасувального обладнання на Вашому виробництві. Вам достатньо написати електронного листа або зателефонувати за вказаними на сайті Shvejnik.com.ua електронною адресою або номером телефону. Наша команда співпрацює тільки з перевіреними та надійними постачальниками, тому ми безсумнівно можемо гарантувати Вам довговічність наших швейних обладнань, аксесуарів та запчастин.