Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Пістолети-розпилювачі для нанесення клею

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

1 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

1 одиниця(s)

Пневматичні пістолети-розпилювачі для клею, виконані зазвичай з нержавіючої сталі, покритої тефлоном, з метою виключення налипання клею до корпусу пістолета. Підходять також для різного типу клеїв. Одним із способів нанесення клею на поверхню є розпилення клею за допомогою пневматичного обладнання для нанесення клею - ручних або автоматичних пістолетів. Така технологія нанесення клею дозволяє пістолету-розпилювачу наносити клей рівномірним шаром, значно заощадити матеріал(клей), а також збільшити швидкість нанесення клею і продуктивність праці в умовах промислового виробництва.

Особливості пістолетів для нанесення клею:

- можливість точного налаштування витрат матеріалу;

- висока стійкість інструменту до хімічних впливів клеїв на основі розчинників;

- багаторічний термін служби без необхідності у додатковому обслуговуванні.

Існують ручні пістолети для клеїв, термопістолети та цілі системи для нанесення клею. З ручними пістолетами робота максимально проста, зручна та чиста. Використовуються такі пістолети на малих підприємствах, ательє, для художніх робіт, хоббі, тощо. А от термопістолети дають миттєвий ефект і величезні можливості застосування. У даного типу пістолетів відбувається розтоплення клею при заданій температурі. Після нанесення розігрітого клею на поверхню склеюваного матеріалу протягом декількох секунд відбувається охолодження і затвердіння клейового шва (зв'язування). Такий клейовий шов характеризується високою надійністю щодо розривів і розтягнень. Системи ж для розпилення клею призначені для приклеювання великих поверхонь. Пістолет-розпилювач тримається на еквалайзері. Він може бути встановлений вручну, керується шляхом натискання на важіль або через педалі так, щоб залишити руки оператора вільними.

У даних системах нанесення клею всі функції пістолета можна регулювати: кількість клею, ширина струменя та якість подачі. Ідеально розпилює клей на різні товщини. Струмінь повітря подається безпосередньо до і після використання, тому обладнання постійно в чистоті. Висока точність та універсальність роблять цю систему розбризкування ідеальною для багатьох великих і малих виробництв. Резервуар створений таким чином, щоб використаний клей потрапляв безпосередньо в мішок у коробці, щоб уникнути забруднення резервуару і фільтрувати клей, таким чином, запобігаючи контакту з повітрям, яке може змінювати властивості клею.

Системи для розпилення клею дуже доречні при виробництві верху взуття. Клеючі матеріали чисті, не роблять шкіру твердою і не заважають прошивці. Міцно тримають шкіру і синтетичні матеріали.

Забезпечують:

- швидке висихання,

- тривалий час експлуатації,

- сумісність з різними матеріалами (латекс, натуральна шкіра). 

Підходять для ламінування, згинання, кріплення блискавок, герметизації прокладок і верху взуття.

Тривала співпраця з найкращими виробниками світу дозволяє нам пропонувати тільки найнадійніше обладнання для розпилення клею для ще більш зручної та швидкої роботи Вашого виробництва. До прикладу, обладнання компанії INTERCOM показало себе виключно продуктивним і сучасним, адже їх продукція може легко застосовуватися на різних виробничих стадіях без будь-яких проблем, які часто виникають при впровадженні нових технологій. З упевненістю можемо сказати, рішення INTERCOM високоефективне на всіх виробничих стадіях. Вам залишається тільки обрати у відповідному розділі нашого сайту Shvejnik.com.ua підходящу модель такого роду обладнань. Наші фахівці за потреби також із задоволенням поділяться знаннями та допоможуть зробити Вашу покупку вдалою.