Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: (shvejnik.uz@gmail.com) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Пістолети-розпилювачі для нанесення клею

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

5 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

5 одиниця(s)

Пневматичні пістолети-розпилювачі для клею, виконані зазвичай з нержавіючої сталі, покритої тефлоном, з метою виключення налипання клею до корпусу пістолета. Підходять також для різного типу клеїв. Одним із способів нанесення клею на поверхню є розпилення клею за допомогою пневматичного обладнання для нанесення клею - ручних або автоматичних пістолетів. Така технологія нанесення клею дозволяє пістолету-розпилювачу наносити клей рівномірним шаром, значно заощадити матеріал(клей), а також збільшити швидкість нанесення клею і продуктивність праці в умовах промислового виробництва.

Особливості пістолетів для нанесення клею:

- можливість точного налаштування витрат матеріалу;

- висока стійкість інструменту до хімічних впливів клеїв на основі розчинників;

- багаторічний термін служби без необхідності у додатковому обслуговуванні.

Існують ручні пістолети для клеїв, термопістолети та цілі системи для нанесення клею. З ручними пістолетами робота максимально проста, зручна та чиста. Використовуються такі пістолети на малих підприємствах, ательє, для художніх робіт, хоббі, тощо. А от термопістолети дають миттєвий ефект і величезні можливості застосування. У даного типу пістолетів відбувається розтоплення клею при заданій температурі. Після нанесення розігрітого клею на поверхню склеюваного матеріалу протягом декількох секунд відбувається охолодження і затвердіння клейового шва (зв'язування). Такий клейовий шов характеризується високою надійністю щодо розривів і розтягнень. Системи ж для розпилення клею призначені для приклеювання великих поверхонь. Пістолет-розпилювач тримається на еквалайзері. Він може бути встановлений вручну, керується шляхом натискання на важіль або через педалі так, щоб залишити руки оператора вільними.

У даних системах нанесення клею всі функції пістолета можна регулювати: кількість клею, ширина струменя та якість подачі. Ідеально розпилює клей на різні товщини. Струмінь повітря подається безпосередньо до і після використання, тому обладнання постійно в чистоті. Висока точність та універсальність роблять цю систему розбризкування ідеальною для багатьох великих і малих виробництв. Резервуар створений таким чином, щоб використаний клей потрапляв безпосередньо в мішок у коробці, щоб уникнути забруднення резервуару і фільтрувати клей, таким чином, запобігаючи контакту з повітрям, яке може змінювати властивості клею.

Системи для розпилення клею дуже доречні при виробництві верху взуття. Клеючі матеріали чисті, не роблять шкіру твердою і не заважають прошивці. Міцно тримають шкіру і синтетичні матеріали.

Забезпечують:

- швидке висихання,

- тривалий час експлуатації,

- сумісність з різними матеріалами (латекс, натуральна шкіра). 

Підходять для ламінування, згинання, кріплення блискавок, герметизації прокладок і верху взуття.

Тривала співпраця з найкращими виробниками світу дозволяє нам пропонувати тільки найнадійніше обладнання для розпилення клею для ще більш зручної та швидкої роботи Вашого виробництва. До прикладу, обладнання компанії INTERCOM показало себе виключно продуктивним і сучасним, адже їх продукція може легко застосовуватися на різних виробничих стадіях без будь-яких проблем, які часто виникають при впровадженні нових технологій. З упевненістю можемо сказати, рішення INTERCOM високоефективне на всіх виробничих стадіях. Вам залишається тільки обрати у відповідному розділі нашого сайту Shvejnik.com.ua підходящу модель такого роду обладнань. Наші фахівці за потреби також із задоволенням поділяться знаннями та допоможуть зробити Вашу покупку вдалою.

Завантаження. Будь ласка зачекайте... Завантаження. Будь ласка зачекайте...