Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Тефлонові стрічки і покриття

Shvejnik.com.ua пропонує оригінальні та деякі якісні копії тефлонових стрічок до наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

20 одиниця(s)

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

20 одиниця(s)

Тефлонова стрічка – лакотканина з тефлоновим покриттям, що складається з 100% політетрафторетіленової (PTFE) стрічки, покритої з одного боку термостійким клеєм на силіконовій основі.

Транспортуючі тефлонові стрічки, а також сітки з покриттям з тефлону мають високу міцність і гнучкість, випускаються в діелектричному і в струмопровідному (з антистатичним покриттям) виконанні.

Тефлонові стрічки забезпечують роботу в діапазоні температур від -150°C до + 260°C (короткочасно + 300°C). Вони також володіють високим опором на розрив і гнучкістю; мають низький коефіцієнт тертя. Тефлонові стрічки мають чудову хімічну стійкість, фізіологічно інертні і володіють антиадгезійними властивостями.

Вартість виготовлення транспортерних тефлонових стрічок розраховується виходячи з розмірів стрічки (довжина, ширина), її марки, типу з'єднання, виду посилення по краях (матеріал посилення, наявність або відсутність напрямних).

Завдяки унікальним властивостям тефлону, тефлонові полотна можуть застосовуватись:

- для покриття контактних вузлів, що нагріваються при зварюванні пакувальних матеріалів (виготовлення пакетів)

- у зварювальних машинах для полімерних плівок

- для покриття гарячих контактних частин обладнання, що виробляє теплову обробку продуктів

- для виготовлення термостійких транспортерних і конвеєрних стрічок

- для покриття деталей обладнання з метою виключити прилипання і пригорання

- для склеювання та ремонту тефлонових стрічок для дублюючих пресів

- в обладнанні для виробництва пластикових вікон із ПВХ

- як ізолюючий термостійкий матеріал

Спеціальна серія тефлонових стрічок на клейкій основі призначена для використання в процесі виробництва пластику. Навіть при високій температурі структура тефлонового покриття не дозволяє пластиковим частинам прилипати один до одного або до зварювальної пластини. Основний принцип полягає в тому, що прокладка з тефлонового матеріалу відокремлює нагрівальний елемент від з’єднуваного матеріалу і не дає виробу прилипати до машини.

Найкращі та найякісніші тефлонові стрічки Ви однозначно знайдете у нас. Довготривалий досвід співпраці зі світовими лідерами на ринку швейної індустрії дозволяє нам пропонувати продукцію тільки від надійного та перевіреного виробника. Сміливо звертайтесь за вказаними номерами телефону або пишіть електронного листа за вказаною на сайті Shvejnik.com.ua адресою, ми залюбки допоможемо Вам у виборі найкращого обладнання та запасних частин для покращення роботи саме Вашої техніки. Радо відповімо на всі Ваші запитання та проконсультуємо з приводу експлуатації будь-якого обладнання. Запевняємо Вас: Ви неодмінно залишитесь задоволені нашим обслуговуванням та продукцією!