Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Брусовочне обладнання

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 76 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 76 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Брусовочне обладнання – це промислове швейне обладнання, призначене для спуску і зрізу краю шкіри. Такою технікою повинні володіти фабрики або підприємства, в яких виготовляються вироби з натуральної шкіри.

Обладнання для брусовки потрібне для будь-якого виробництва виробів зі шкіри. За допомогою такої машини можна пошити шкіряний одяг і взуття, ремені, рукавички, гаманці, валізи. Завдяки вмілій роботі з пристроєм, майстер з легкістю зменшить товщину шкіри. Купити брусовочне обладнання варто всім тим, хто хоче працювати зі шкіряним матеріалом.

Серед нашого асортименту брусовочного обладнання знайдуться:

- брусовочні машини;

- двоїльні машини;

- машини для обрізки краю;

- машини для розгладжування швів;

- машини для зволоження.

Машини для брусовки шкіри дають Вам можливість:

- розширити спектр вирішення задач: робота зі шкіряними аксесуарами, верхнім одягом, взуттям зі шкіри та шкірозаміннику, шкіряних гаманців, тощо;

- регулювання робочих параметрів;

- зручні розміри та висока швидкість сприяють комфортним умовам роботи;

- впровадження інноваційних технологій.

Двоїльні машини, іншим словом машини для нарізання шкіри використовуються у виробництві взуття, сумок, ременів, та інших виробів зі шкіри та шкірозаміннику та слугують для двоїння деталей взуття до одинакових товщин. Завдяки точності нарізання та простих налаштувань двоїльні машини можуть використовуватись не тільки для двоїння деталей взуття, а й для їх вирівнювання.

Машини для обрізки краю та розгладжування швів більш універсальні та призначені для багатоетапної роботи на виробництвах взуття та шкіргалантереї: розділення країв, автоматичне нанесення клею, пресування швів Зазвичай їх використовують для натуральної та штучної шкіри, замшу та іншого роду тканини верхньої частини взуття, сумок, ременів, чохлів, тощо.

Внаслідок того, що дані промислові брусовочні машини прості в управлінні, мають невеликі розміри, вони можуть використовуватися як одиночним фахівцем у приватній майстерні, так і на фабриці. Підготовка операторів для таких машин спрощує займаний процес, так як техніка має досить вузьку спеціалізацію і невеликого розміру. З цього можна зробити висновок, що в світі вироби зі шкіри має високу популярність, а значить, така техніка завжди буде актуальна.

Чималий досвід роботи у сфері швейного виробництва дозволяє нам пропонувати Вам тільки найкраще італійське брусовочне обладнання. Якщо Ви також бажаєте підвищити ефективність та продуктивність роботи майстрів на власному швейному виробництві. то рішення придбати брусовочне обладнання саме у нас – буде Вашим найвдалішим. Адже ми гарантуємо Вам, що наше обладнання вирізняється високою якістю, міцністю, зручними розмірами та довговічністю серед інших наявних на ринку. Ми здійснюємо доставку по всій Україні у найкоротші терміни, а також залюбки відповімо та проконсультуємо Вас щодо експлуатації будь-якого брусовочного обладнfння за номером телефону, що вказаний на нашому сайті Shvejnik.com.ua.