Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Направлячі ниток

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 53 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 53 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Такі запчастини, як направлячі ниток призначені для покращення ковзання ниток та допомоги при обробці слабо скручених і металізованих ниток. Перед шиттям нитка проходить через спеціальну силіконову рідину. Тим самим помітно покращується здатність ниток до ковзання. Це забезпечує їх надійний напрямок і ефективно запобігає розриву ниток, які легко пошкоджуються у вушку голки. При використанні спеціальної металізованої вишивальної голки додатково покращується результат швейної або вишивальної роботи.

Направлячі ниток використовуються практично для всього швейного обладнання. Як і всі швейні запчастини відрізняються формами, розмірами та матеріалом, з якого виготовлені. У глобальному співвідношенні призначені для полегшення роботи та пришвидшення процесу шиття. Не дарма вважається, що запчастини найкраще обирати від перевірених та надійних виробників. Це забезпечить якісну та довготривалу роботу Вашого швейного обладнання.

Ми працюємо саме з такими виробникам: кращими у своїй сфері діяльності, якісними, надійними та перевіреними не одним десятиліттям. Якщо Ви бажаєте зберегти «здоров'я» вашого швейного обладнання на довгі роки, якщо мрієте про процвітання Вашого швейного виробництва та його популярність серед сотні інших, довіртесь нам та нашим пропозиціям. Широкий асортимент швейних запчастин на нашому сайті Shvejnik.com.ua не може залишити Вас байдужими. Просто зв'яжіться з нами по телефону, що вказаний на сайті, або напишіть нам повідомлення за вказаною електронною адресою і наші спеціалісти  допоможуть Вам у виборі потрібної запчастини та проконсультують про можливі причини поломки обладнання.