Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Ножиці, ножі, заточні станки

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 116 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 116 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Якісно заточені ножі, ножиці або леза одні з найважливіших аксесуарів та запасних частин до швейних машин.

Серед асортименту аксесуарів у нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua Ви точно знайдете необхідні саме на Ваше виробництво.

Ножиці значно полегшать Вам створення швейних виробів, збільшать продуктивність праці ательє або цілого швейного цеху. З їх допомогою легко і безпечно для тканини можна розкроїти і ніжний шовк, і стрейч, що тягнеться, і дорогу шкіру.

Розділяють на наступні типи:

- гарячі – призначені для розрізання різних матеріалів гарячим способом з одночасним заварюванням країв. Температурний режим - 0°C - 250°C.

- для вишивки – призначені для підрізання ниток на вишивці, шевронах, нашивках, килимових покриттях. Завдяки спеціальному лезу і вигнутим ручкам краще всього використовувати на плоских поверхнях виробу.

- для обрізки ниток – бувають металеві або пластикові, різних довжин.

- для важких матеріалів – призначені для розрізання важких матеріалів, поясів, шнурів, кабелів і т.д.

- електричні – використовуються для різання середніх матеріалів. Мають електричний привід, який працює від батареї (аккумулятора) і працюють по принципу розкрійних ножиць.

- зігзагоподібні – використовуються для різання зігзагоподібної лінії шкіри, тканин та інших матеріалів. Матеріал ручок ножиць – пластик з мякими подушками.

- лекальні – призначені для виготовлення насічок розміром 3,2x7,9 мм на картонних лекалах.

- розкрійні – використовуються для розкрою шкіри, шкірзамінника, тканин та інших матеріалів. Леза виготовлені з високоякісної сталі. Ручки розміщені під невеликим кутом відносно леза, що покращує розкрій по площині.

- універсальні – використовуються для розрізання шкіри, шкірзамінника, тканин, ниток та інших матеріалів. Леза виготовлені з високоякісної сталі. Кінцівки лез ножиць - загострені.

Ножиці також бувають різних довжин. Довжина леза ножиць грає важливу роль при розрізанні різних типів тканин: якщо потрібно кроїти прямо, то підійдуть з довшими лезами, якщо ж є необхідність у різних поворотах – то краще працювати з коротшими.

Трохи менше різновидів ручних ножів у нашому асортименті: зі змінним дисковим лезом, із зажимом, зі змінним прямим лезом. Використовуються для розрізання шкіри, тканин та інших матеріалів. Для попередження швидкого зносу лез ми рекомендуємо використовувати спеціальну плиту для ручних робіт.

Окрім ножиць та ножів, Ви можете також обирати леза: для ножів із прямим лезом, з дисковим або інших типів.

Заточувальна машина – призначена для заточування універсальних, розкрійних, для ниток, зігзаг, для вишивки, манікюрних, домашніх та інших ножиць. При заточуванні ножиці закріплюються в спеціальній оснастці. Кут заточування регулюється від 0° до 60°. Заточування і полірування відбувається в один етап (немає необхідності змінювати оснастку). Продуктивність такої машини близько 20-30 ножиць в годину.

Серед інших аксесуарів нашого інтернет-магазину Shvejnik.com.ua Ви також можете придбати заточки малі та великі, відрізні круги, комплекти змінних лез, лекалки, тощо, а також отримати повну консультацію по експлуатації будь-якої швейної техніки. При виникненні труднощів з вибором або необхідності в отриманні додаткової інформації звертайтеся до нас за вказаними номерами телефонів або електронною адресою. У каталозі Shvejnik.com.ua Ви зможете вибрати краще рішення від лідерів світового ринку. І не забувайте, ми наполегливо радимо Вам обирати виключно оригінальні запчастини та високоякісні аксесуари для підвищення продуктивності Вашого виробництва.