Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Заточні стрічки і камені

Shvejnik.com.ua пропонує оригінальні та деякі якісні копії заточних каменів та стрічок до наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 54 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 54 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Якісне обладнання для заточування необхідне і в побуті, і на виробництві. Кожна людина стикається з колючими і ріжучими інструментами за службовим обов'язком і вдома щодня, і кожен знає, наскільки незручно і небезпечно мати справу з затупленими лезами. Сучасне і недороге обладнання для заточування інструменту розраховане на професіоналів і новачків.

У більшості випадків заточні камені бувають круглих форм, але різних розмірів. Призначені для різного роду швейної техніки, а саме для заточування ножів та ріжучих елементів на розкрійному обладнанні. Виготовляються з металу, деякі бувають з алмазним напиленням.

Швейні машини, як і інша техніка можуть вийти з ладу. Коли виникає така проблема, Ви можете звернутися до майстра по ремонту швейних машин або знайти самому причину несправності і замінити відпрацьовану запчастину. Який би шлях вирішення ситуації Ви б не обрали, пам'ятайте, запорука ефективної та довготривалої роботи будь-якого швейного обладнання – якісні та надійні запасні частини. Ми радимо обирати продукцію тільки від надійних та перевірених виробників, адже це забезпечить Вам високу якість виробів та прихід нових клієнтів, які у перспективі залишаться Вашими постійними покупцями.

На нашому сайті Shvejnik.com.ua Ви знайдете запасні частини саме таких виробників: надійних, перевірених роками та визнаних на світовому рівні. Замовляйте завчасно потрібні запасні частини до Вашого швейного обладнання у нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua. Таким чином, Ви уникнете неприємностей у найвідповідальніші моменти, а ми, у свою чергу, забезпечимо Вам якісне та швидке обслуговування та надійне обладнання від перевірених виробників.