Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Човникові комплекти, шпульки, ковпачки

Shvejnik.com.ua пропонує оригінальні та деякі якісні копії човників, ковпачків, шпульок до наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 342 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 342 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Запчастини до швейного обладнання, напевно, одна з найважливіших складових якісної роботи будь-якої швейної машини. Варто розуміти, що для кожної машини існують оригінальні запчастини і тільки з ними Ваша машина буде працювати надійно та довговічно. Кожна запчастинка: лапка, відводчики, направляч ниток, ножі, шпулька, ковпачок або човниковий комплект відрізняються у залежності від виду швейного обладнання та типу матеріалу, з яким працюють на Вашому виробництві.

Запорука успіху при виборі правильного човникового комплекту, ковпачка чи шпульки полягає в комбінації точного налаштування обладнання та якості використовуваних запчастин. В процесі вибору рекомендується надавати перевагу оригінальним запчастинам або їх якісним аналогам.

Так як човниковий механізм є основним показником якості роботи обладнання звертайте увагу на наступні фактори:

- якість матеріалів виготовлення

- розміри (посадкове місце, діаметр)

- специфікація (товщина нитки, матеріалів)

Обов’язково подбайте про правильний рівень змазки механізмів і своєчасність заміни шпульок та ковпачків. Також рекомендуємо підбирати шпульки в залежності від ниток, що використовуються. Більшість шпульок виконані в металі або алюмінії. Розміри повинні підходити під посадкове місце в човниковому комплекті. При невірному виборі шпульок та ковпачків виникають проблеми в процесі шиття, а також виникає необхідність в швидшій заміні комплектуючих швейної машини.

Будь-якій техніці властиво ламатися, і навіть найдорожчі і якісні, іноді ламаються, що вже говорити про стару техніку. Поломки, звичайно, неприємне відчуття, але ви не поспішайте засмучуватись, адже існує інтернет-магазин запчастин і аксесуарів Shvejnik.com.ua, де Ви зможете підібрати зламану або зношену деталь для свого швейного обладнання, будь-то ножі для оверлока, шпульки або човниковий комплект, голкова пластина, лапки, окантовувачі, шестерні та багато іншого.

На щастя оригінальні запчастини на сьогоднішній день легко можна купити у нас, за доступними цінами, до всіх відомих брендів. Ви обов'язково підберете для них запасні частини такі як шпульки, ковпачки або човникові комплекти, які можуть дати друге життя Вашій швейній техніці. Якщо Ваша машина – рве нитку, ламає голки, робить пропуски, просуває погано тканину, плутає або не тягне нитки Ви можете зв'язатися з нами по телефону, що вказаний на сайті, або написати нам повідомлення за вказаною електронною адресою і наші спеціалісти  допоможуть Вам у виборі потрібної запчастини та проконсультують про можливі причини поломки.