Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Праски

Shvejnik.com.ua пропонує праски наступних брендів:

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 43 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 43 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Промислові праски від побутових у першу чергу відрізняються здатністю працювати довго та безперервно без натяку на перегрів або перенавантаження. Тривалий та сильний підігрів обладнання – це норма для промислового використання. По цій причині промислові праски практично не мають пластикових деталей, а ті, які все ж є, володіють високою термостійкістю. Зазвичай неметалічні елементи використовуються для термо- та електроізоляції.

Очевидно, що для промислового обладнання дуже важливу роль відіграє стабільність роботи: прості, зручні, але точні налаштування режимів. Якщо говорити про праски, то для них це означає наявність термостата, котрий автоматично регулює температуру (вимикає та вмикає пристрій), коли той досягає критичних рівнів.

Оскільки промислові праски використовуються для великих обсягів роботи, існує посилена пара: праска-парогенератор для забезпечення високої продуктивності та безперервності роботи.

Переваги промислових прасок:

- практичність (за короткий час прасують велику кількість виробів)

- довговічність (міцний матеріал підошви та металічний корпус, що не дозволяє пошкодженню пристрою навіть при великих обсягах безперервної роботи)

- багатофункціональність (можливість вертикального прасування та усунення неприємних запахів з меблів, штор, тощо.)

Промислові праски зручні своєю ручкою та мають хороше балансування, що знижує навантаження на кисті рук. Ручки прасок можуть бути виготовлені з дерева або пробок. Так, вони можуть здаватись неестетичними у порівнянні з сучасними побутовими прасками. Проте контакт рук з натуральними матеріалами, що погано проводять тепло, значно зменшує ризик втоми при довготривалій роботі на виробництві. Дизайн промислових прасок трохи грубуватий, зате він до деталей зручний при безперервній роботі у цеху.

У більшості випадків праски універсальні і підходять для роботи з будь-якими тканинами. Але існують і такі промислові праски, котрі найбільше підходять для окремих виробів, наприклад, для важких та щільних матеріалів.

При виборі промислової праски, потрібно визначитись з видом роботи, для якої вона буде використовуватись. Якщо Вам важко обрати потрібну модель, звертайтесь до наших спеціалістів. Немаленький досвід дозволяє нам допомогти обрати найвдалішу модель потрібного обладнання для пришвидшення та покращення продуктивності роботи на Вашому виробництві. Вам достатньо просто написати нам: Shvejnik.com.ua і ознайомитись із асортиментом, представленим у нашому інтернет-магазині.