Порівняння товарів

У вас не має товарів для порівняння. На сторінці товару є кнопка - Додати для порівняння, яка дає можливість порівняти характеристики 2-х товарів, щоб краще зробити вибір

×

Реєстрація

Увійти

Потрібно ввести Ім'я!
Потрібно ввести Прізвище!
Ім'я не є дійсним!
Прізвище не є дійсною!
Введіть правильний електронної адресу. Наприклад: ([email protected]) !
Потрібно ввести Електронна адреса!
Електронна адреса вже зареєстрований!
Потрібно ввести Пароль!
Введіть правильний пароль!
Введіть 6 або більше символів!
Введіть 16 або менше символів!
Підтвердження пароля не збігається!
Потрібно прийняти умови і правила!
E-mail або пароль неправильний!

Зажими, голки для настилу

Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 49 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
Сортувати у порядку зменшення

Таблиця Список

Показано 1-24 з 49 товарів

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Грамотно підібрані швейні аксесуари – це гарантія того, що готовий виріб буде виглядати ідеально. Тому до покупки додаткових пристосувань слід підійти з такою ж відповідальністю, як і до вибору швейної машини.

Всі представлені у нас на сайті швейні аксесуари, такі як голки, є дуже важливими виробами для будь-якого майстра на швейному виробництві. Слід зазначити, що в нашому магазині представлені тільки високоякісні голки, виготовлені з міцної полірованої сталі. Залежно від призначення, підбирається розмір, форма голки, тому не можна сказати, що ця деталь універсальна.

Голка для настилу – використовується в розкрійних цехах для розкрою в настилі тканин з нанесеною смужкою, кліткою або іншим малюнком. Голка має круглу пластикову основу.
Кілька голок встановлюються на розкрійний стіл після чого матеріал наколюється по одному на голки. Завдяки цьому методу тканина в настилі надійно фіксується. Є багато різновидів голок або планок для настилу. Планки, як правило, тримають декілька голок і мають прямий або трикутний тримач на якому закріплені 2 або 3 голки. Голкою проколюють зверху готовий настил і фіксують його запобігаючи зміщення полотна одного щодо іншого.

Також для фіксації настилу під час розкрою застосовують зажими, що виготовляються з оцинкованого металу та використовуються для важких матеріалів, таких як джинс, пальто та подібні тканини.

Серед нашого асортименту аксесуарів до швейних машин Ви також знайдете гачки для підвісу картонних лекал та шаблонів, і прижими для крою – для фіксації настилу під час розкрою за рахунок власної ваги.

Всі обладнання та запасні частини до них у нашому інтернет-магазині Shvejnik.com.ua від перевірених та надійних виробників. Тож безсумнівно можете довіритись нашому багаторічному досвіду співпраці з європейськими та світовими брендами, адже це дозволяє нам пропонувати Вам найкраще від найкращих. Замовлені обладнання або запчастини з нашого сайту слугуватимуть Вам довго та тільки покращуватимуть продуктивність роботи на Вашому швейному виробництві. Ми будемо раді Вашому дзвінку і залюбки проконсультуємо Вас з приводу будь-якого питання. Всі аксесуари для шиття ми, Shvejnik.com.ua, супроводжуємо гарантією від виробника. Якщо товар за будь-якої причини не влаштував клієнта, то він може повернути його протягом 14 днів після покупки. Головне для нас – задоволені клієнти! Шити з нами вигідно!